| tarantulaverde a întrebat:

ajutatima si pe mine, am telefon Samsung galaxy s6 Edge, dar de la o vreme merge mai greu, se blocheaza, e ceva in neregula, de multe ori cind stau pe net imi apare anunturi cum ca e nevoie de un upgrade, ca am virusi de la siteuri pentru adulti, dar faptul ca nu am vizionat nimic de genul ma socheaza ca imi arata asa anunturi, programe cum ar fi: master cleab sau cm security nu ma ajuta deloc, ce fac? Ar fi o solutie daca sa plec la un centru ceva? Sa mi l curete?

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Vezi ce sistem de operare ai. Ce aplicații ai instalate.
Înstaleaza Clean Master îți recomand.
Și fă curățenie. INstealză aplicațiile care nu le folosești.

| LePotato a răspuns:

Poti sa incerci sa-l resetezi sau cum a zis cineva mai sus, sa folosesti Clean Master.
Daca tot nu rezolvi nimic nici asa, cel mai bine il duci la service