| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca multi youtuberi folosesc doua monitoare care sunt conectate la o tastatura, unitate centrala si un mouse.As vrea sa fac si eu la fel. Dar nu inteleg. Pentru ce au nevoie de doua monitoare. Au nevoie numai pentru streaming. Sper ca am inteleasa.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| ghicori94 a răspuns:

In general te ajuta mult cu streaming-ul pentru ca poti pune chat-ul pe celalalt monitor, dar si in cazul unei persoane de rand poti pune jocul pe un monitor si pe al doilea discord/skype sau alte programe pe care le vrei sa le vezi in timp ce te joci: orice browser, steam, uplay etc. Sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| djemebuddhsjrbsjs a răspuns:

Au nevoie numai pentru streaming de doua monitoare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ghicori94):

Am o eroare asa ca nu pot sa iti dau funda... Insa raspunsul tau m-a ajutat... happy