| ღMikyღ a întrebat:

Am cateva intrebari daca de poate.
1. Exista camera foto+video hd si la un pret rezonabil? Deci da, specificati-mi cateva insusiri ale aparatului.
Daca nu…
2. Cat costa un aparat foto hd? (Sa fie un pret rezonabil)
3. Cat costa o camera video hd? (Sa fie la un pret rezonabil)
Daca de poate, la 1, 2si3 sa imi specificati cum as putea trimite videourile si fotografiile pe un pc si ce-mi trebuie.pt asta.
4.Cat costa un suport pentru camera video, foto?
5. Un microfon si cum sa il conectez la camera video, foto sa ma aud mai tare(pret)?
6. Cel mai bun sau destul de bun laptop, un pret as dori.
Va multumesc pentru atentie! O seara buna!

1 răspuns:
| emilitalia a răspuns:

Pe eMAG ai sa gasesti Aparat foto digital Nikon COOLPIX B500, 16.1MP Negru care este foarte bun si la foto si la filmari. pretul este 1.250. Specificatiile le gasesti acolo. Tot la ei gasesti si trepiede la diferite preturi. Daca intrii acolo sa stii ca ai de unde alege. acelasi raspuns si pentru laptop. Vezi ca au reduceri foarte mari. Atentie daca faci comanda sa nu iei de la firme diferite pentru ca ai sa platesti transport pentru fiecare. Spun asta din experienta. Incearca si cumpara tot de la acelasi vanzator. Bafta.