| anamv10 a întrebat:

Am comandat joi de la altex un telefon, acestia mi au spus ca a fost preluat de catre nemo express, mi au trimis un cod care sa ma ajute in cautarea comenzii pe site ul lor. Dupa ce ma uit aflu ieri dimineata si scrie intrare statie destinatie la 08:22, dar eu inca nu am primit nimic. Ce pot sa fac in acest caz?

Răspuns Câştigător
| patrik986 a răspuns:

Se refera la faptul ca curierul a intrat in depozit la ei nu la tine, cel mai sigur ca astazi il vei primi.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Sa pui un pomelnic si sa citesti 23 de acatiste? Asteapta!