| Liliana1982 a întrebat:

Am creat o pagina pe Facebook, pentru un grup cu obiective comune. Cum incarc fisiere Word, Pdf? Pe pagina mea personala setarile sunt altfel, pot incarca, dar pe pagina unde sunt administrator nu. Multumesc! Am cautat pe pagina de ajutor al FB-ului dar imi da exemple numai de poze si video-uri.

3 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Cea mai usoara varianta este sa faci pur si simplu un screenshot la acel pdf sau word si sa il urci ca si poza. Exista si variante de a urca direct pdf-ul insa sunt mai complicate.

Daca vrei neaparat sa dai embed la acel pdf il poti urca pe google drive sau dropbox iar de acolo vei avea aceasta posibilitate.

Răspuns utilizator avertizat
| Liliana1982 explică:

Era din optiuni... creeaza grup, incarca toate fisierele office. Multumesc!