| Amy37 a întrebat:

Am imprimanta Hp 2135 all in one de 1luna..Ieri s-au terminat cartusele si le-am reincarcat.Acum daca vreau sa printez o fisa, imi printeaza doar imaginea, fara sa imprime si scrisul (pe color ) iar pe alb negru nu imprima nimic,.Îmi scoate foaia alba.Stie cineva ce pot sa-i fac? Daca e vorba de vreo setare..Cartusele sunt umplute, insa nu merg... Oare la modelul acesta nu trebuiesc incarcate cartusele ci doar inlocuite cu altele originale? Help!@

1 răspuns:
| alex241 a răspuns:

Asa am inteles ca nu este bine sa umpli cartusele. Daca vrei sa le umpli cumperi alte cartuse care un cartus costa vreo 50 de lei cam asa.Am patit si eu multe cu imprimanta mea.La nivel cerneala la alb-negru imi arata ca e gol, dar el e plin.Imprimanta nu recunoaste acel tus, doar cel original