| TreiSurori a întrebat:

Hei, am mare nevoie de ajutor.
Imprimanta mea se comporta normal doar ca nu printeaza, scoate foaia absolut alba.
Am incercat sa printez poza si a mers dar nu merge sa scot documente, niste acte.

Help pls? urgentsad

9 răspunsuri:
| Brailainfo a răspuns:

Daca e imprimanta color, e foarte posibil sa nu mai ai TUS in cartusul negru. Incearca sa bifezi optiunea de a printa numai cu cartusul color pana ii faci refill.

| Dope a răspuns:

Incearca sa vezi daca mai are cartuse cu culoare.

| TreiSurori explică (pentru Dope):

Tocmai culoare am, nu am negru.

| TreiSurori explică:

Marfa.acum nu pot sa vad ce raspuns ati dat straight face

| singuraticul21 a răspuns:

Sa dereglat softu in imprimanta are un draiver stergel instaleazal inapoi si da remove all system si merge

| sEEk8 a răspuns:

Mai uitete sa vezi daca are si cartus...
A si vezi, cand ai cumparat imprimat te asigur c-ai primit o carte cu detalii.
In acele detalii iti zice cum s-o folosesti, ce cartus sa.

| TreiSurori explică (pentru sEEk8):

Si daca am pierdut foaia? big grin