| simi1989 a întrebat:

Buna,am instalat windows 10 pe pc si vreau sa imi pun linuxmint 17.3 in dual boot dar dupa ce bootez de pe usb imi intra in linux mint si la partea cu instalarea nu imi arata partitiile eu am 3 partitii, imi arata tot hardul de 1TB cum as putea sa fac sa imi vvada partitiile? care ma ajuta are funda

1 răspuns:

Am avut si eu dual-boot cu Linux Mint. Nu este greu. In cazul tau nu imi pot da seama care-i problema. Incearca sa faci niste poze si sa mi le trimiti.