| amy3semj1405 a întrebat:

am jocul crazy taxi 3 downloadat de pe net varianta full(mentionez ca am downloadat de 3 ori jocul de pe 3 site-uri diferite si la fel). Mi s-a instalat merge normal sa selectez conducatorii si rutele dar in momentul cand dau sa incep jocul imi merge cu incetinitorul. Care e cauza si ce pot sa fac?

18 răspunsuri:
| alex_2573 a răspuns:

CAUZA POATE FI SI DE LA PC TAU

Minim: Procesor 1, 2 Ghz, 256 MB RAM, Placa video 3D 64 MB; Recomandat: Procesor 2 Ghz, 512 MB RAM, Placa video 3D 128 MB; DirectX 9. 0b vezi daca indeplinesti criterile de mai sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am auzit de acest joc asa ca la downloadat cineva de pe net si asa i-a facut si lui de pe mai multe siteuri dar nu stiu dc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il vreau si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat sa il downladez si nu mi-a reusit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde il ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe ce site l-ai descarcat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bag pul in mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai un virus in calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sal reibstalezi din nou din calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este harb ps tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe net nue bun instaleazal de pe un sidiu cate are jocu creyzi taxi3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce esti atat de fraier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sa-mi salvez si eu crezy taxi dar sa nu fie fara virusi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nai placa de baza buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa instalezi xpeul din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PoatwfxsanWTRdvgbasfxzahdVFH

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca s-ar putea sa fie placa video de la calculator. trebuie sa o schimbi pentru a juca normal

| sandybelle a răspuns:

Din pacate eu am alta problema. Uneori imi merge incontrolabil de repede, plus ca nu pot sa joc decat in primul oras. In celelalte 2[small Apple si glitter oasis] nu merge deloc. cand vreau sa joc mi se inchide jocul automat. Asadar o sa zic eu ce pc am ca sa imi spunetyi mai sigur solutia: Procesor amd athlon 64 x2 dual core, process 6000+ 3, 10 GHz, ram 2, 00 gb. Nu ma prea pricep la de astea, asa ca am pus tot. Ideea e ca am setat si rezolutia si nu merge. L-am luat de pe 2 site-uri diferite si patesc la fel. Help!