| nom3rcy13 a întrebat:

Buna am luat si eu Cheat Engine 5.6.1 am invatat sa-l folosesc si cand incerc sa-mi bag bani de exemplu pe farmvile dupa ce cumpar ceva imediat revine la suma care o aveam la inceput asa mea facut la toate jocuri aveti idee de ce?

1 răspuns:
| Johnnyyy4u a răspuns:

Crede-ma, la toate jocurile care le joci pe siteuri, Cheat Engine nu e folositor deloc. Asa face la toata lumea, Cheat Engine iti adauga bani falsi care nu ii poti folosi.