| Emiii a întrebat:

Cine stie cum se foloseste cheat engine 5.6.1 pentru a face bani pe imvu?big grin pentru cel mai bun rasp. si cel mai explicitbig grin FunDita!big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Chat engine nu e un program bun. Eu am incercat odata pe pandanda cu chat engine, si aveam vreo 469236417354837 coins, ceva de genu asta. Apoi am iesit, si am intrat din nou ca mi se bloca. Si cand am intrat, aveam atatia bani cat aveam la inceput

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multe informatii despre cum folosesti Cheat Engine (+download ultimele versiuni) si cum sa trisezi la jocuri gasesti pe http://cheatengine.ro

| ESET a răspuns:

In primul rand, ai nevoie de niste coduri tongueiar in al 2-lea rand nu cred ca o sa reusesti rolling on the floor