| 8paulica a întrebat:

am nero 7 ultra edition si am instalat si celelalte programe de la nero si am facut filmulete cu nero vision, prog. de editat videouri si as vrea sa stiu cum sa-l fac sa se deschida in bs player sau sa-i fac un format de video... nu l-am pus direct pe cd ci l-am facut si l-am salvat in comp. vreau neaparat sa il fac sa se deschida heeeepl FUNDA

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol...click dreapta pe fisier>properties iar la opens with apesi pe change si alegi programu'

| DianaC a răspuns:

Dai click dreapta pe el si,, open with'' apoi Bs PLayer. Te rog ...Imi dai fundita?

| 8paulica explică:

Nu merge asa... si ala cu lol nu o va primi ca urasc lolul si mai face si pe desteptul...