| Iulia_Daria_1967 a întrebat:

vreau programe pentru editat
Videouri urgentttt

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti Picasa in magazin play.Acolo poti edita un video sau chiar face film din poze, adaugi melodie pe fundal si editezi.A edita, adica a scrie cateva randulete in film. Odata ajunsa in aplicatie, te descurci. Faci odata, de doua ori de trei ori pana reusesti sa manevrezi bine aplicatia.

| Sellak a răspuns:

Sony Vegas e cam cel mai bun si profesional, dar daca ai nevoie foarte urgent o sa fie cam greu, deoarece e cam dificil de utilizat mai ales pentru cei care nu au mai folosit astfel de programe ( Daca ai folosit Movie Maker si tot felul de site-uri simple care doar pun o melodie peste niste poze, nu se pune. Sony Vegas nu seamana deloc cu astea laughing )

| Iulia_Daria_1967 explică:

Sellak voiam sa zic aplicații nu programe

| Rares12435 a răspuns:

Sony Vegas
Camtasia studio
Wondershare
Powerdirector
Videopad Editor
Abdobe Premier
Filmora

Sper ca te-am ajutat, daca vrei m-ar ajuta foarte mult funda.