| anonim197 a întrebat:

Buna
Am nevoie de ajutor...
Cum pot face sa nu mai imi vada o persoana postarile si lucrurile in care sunt etichetata pe facebook fara sa o scot de la prieteni?

6 răspunsuri:
| iubitica1 a răspuns:

S.o blochezi!
Sper ca te.am ajutat!laughing
Funda?:*

| iubitica1 a răspuns:

S.o blochezi.
Sper ca te.am ajutat!laughing
Funda?:*
laughing)

| dannys a răspuns:

Il bagi la prietenii restrictionatii si nu o sa mai vada nimic din ce postezi tu.

| Colors a răspuns:

Nu este necesar sa il blochezi. Atunci cand distribui sau faci o postare ai in dreapta cine o sa o vada, dai click acolo, vei observa ca apar : Prieteni, Doar eu, Prietenii prietenilor etc. Mai jos te opresti la "personalizat" iar imediat o sa apara o fereasta si vei accesa rubrica "nu distribuie pentru..." Vei completa cu numele persoanei dorite si totul s-a rezolvat! Bafta :*

| gabrrieel a răspuns:

Nu merge. decât să îl pui pe offline dar tot îi apare. Baftă!

| MikeyZ a răspuns:

La poze sau statusuri dai la edit privacy si dai la prieteni cu exceptia. si alegi persoana cat la poze sau statusuri in care esti etichetata nu stiu