| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema cu laptop-ul. Am incercat sa descarc poze care se misca, dar nu merge. Se descarca adevarat, dar stau nemiscate. De ce se intampla asta si cum as putea sa le fac sa se miste? Mersi mult.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

- Imaginile animate in format GIF pot fi vazute doar cu browser-ul de internet.
-Dar ca sa nu mai ai bataie de cap descarca GIF Viewer, care e gratis:
http://en.kioskea.net/download/download-9815-gif-viewer

5 răspunsuri:
| RefinedStrings a răspuns:

Depinde de formatul in care ai downloadat fotografia. Daca extensia (finalul numelui pozei) este tot.jpg,.bmp,.png, atunci nu este poza care se misca. In afara de asta, trebuie sa ai instalat flash player. Conteaza si modalitatea de a downloada fotografia. In general daca dai click dreapta si "save target as" nu ai rezolvat nimic, poza va fi in format jpg. Sper ca te-am ajutat.

| butumbianca a răspuns:

Nu cred ca merge nici la mine nu am mers, si eu am vrut sa descarc dar nu a mers. Deci sfatul meu este sa nu mai descrci nimic gandeste-te la alte poze.

| Rain1 a răspuns (pentru RefinedStrings):

Se descarca in GIF. eu parca stiu ca asa trebuia, nu? si am instalat adove flash player.

| pozeanimate a răspuns:

Descarca unde de aici si deschideo in internet explorer
http://pozeanimate.blogspot.com/

clik dreapta pe poza, open in...

| RefinedStrings a răspuns (pentru Rain1):

Da, gif, ar trebui sa iti mearga.