| stropica a întrebat:

Heyoooo...

Am o mica problema cu Pserverele de metin2. sad Descarc serverul, intru in el si am un lag extrem de mare. Nici nu ma pot misca. Si acelasi server pe laptop, unde am internet prin Wireless, merge fara nici o problema.

Am placa video radeon 9550 si 1 Gb ram

2 răspunsuri:
| TryToKillMe a răspuns:

Dap. este de vina pc sau modul de download luati legatura cu m pe id; zelesoryn@yahoo.com dau funditahappy

| KaJaSo a răspuns:

happy... ti se misca greu din 2 motive mari si late... deci primul motiv este
1. Ca serverul este populat sau mai are lag ca nu se lucreaza cum trebuie la el si...
! 2.ca ai tu netul prost...viteza ta de la net este foarte mica! N00B^^