| Alqumo a întrebat:

Buna, am o orga Yamaha EZ-220 si vreau sa o conectez la un laptop. Vreau sa folosesc orga ca joystick pentru un joc mania (RoBeats). Ma intereseaza cum ma pot conecta. Daca se poate prefer sa imi explicati si cum se procedeaza sau un video. DAU COROANA! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| OmuCuProgramarea a răspuns:

Iti trebuie cablu MIDI, bagi cablul in clapa si din clapa in PC, procedezi asa
https://www.youtube.com/watch?v=ZicCf9YiBSg

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coroana duo la cimitir poate ai pe acolo neamuri care au decedat, nu ne trebuie coroana ta.