| AerDeMunte a întrebat:

BUna. am o problema, am blocat o persoana pe facebook si acuma am deblocat-o, dar nu ii pot scrie mesaj si nici ea mie, dar nu suntem blocati pe chat, cand incerc s-ai scriu imi apare " aceasta persoana nu poate primi mesaje de la tine", de ce? ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Exact aceeași problema si la mine, ori trebuie așteptat pana se rezolva cache ul sau au pus astia de la Facebook minunea asta

| Adry05 a răspuns:

De obicei asa apare cand cealalta persoana te are la block. Ati incercat sa va deconectati si va conectati iar? Daca da, atunci trimite-i un mail adminului (engleza) si spune-i problema.

| BogdanDediu a răspuns:

Trebuie sa astepti minim 48 de ore de cand ai deblocat acea persoana!

| Julia1188 a răspuns:

Cum s-a rezolvat problema? Aceeasi o am si eu. sad