| Julia1188 a întrebat:

am o problema, am blocat o persoana pe Facebook si acum am deblocat-o, dar nu ii pot scrie mesaj si nici ea mie, dar nu suntem blocati pe chat, cand incerc s-ai scriu imi apare " aceasta persoana nu poate primi mesaje de la tine", de ce? ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| MAIA18 a răspuns:

Trebuie să vă cereți prietenia pe Facebook.incercati și asa

2 răspunsuri:
| MAIA18 a răspuns:

Poate că va blocat la mesaje să nu mai puteți trimite mesaje sau dv pe persoană respectiva.Ori persoana respectiva sia setat în profil să nu poate primi mesaj decat de la persoanele de pe lista de prieteni.

| Julia1188 explică (pentru MAIA18):

S-a rezolvat de la sine. Multumesc. happy