| MsJoker a întrebat:

De ce imi apare mesajul : " aceasta persoana nu poate primi momentan mesaje de la tine. "? atunci cand vreau sa ii dau mesaj pe facebook unei persoane, mentionez ca doar la o persoana mi se intampla asta si nu este blocata la mesaje.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori ti-a blocat mesajele ori si-a inchis Facebookul.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ti-a blocat accesul la pagina lui (ei). De inchis nu si-a inchis pagina ( cum zice un habarnist) ca nu mai gaseai pagina sa-i trimiti mesaj. Deci n-aveai cui trimite.

| Sofer a răspuns:

Pur si simplu te-a blocat la mesaje pe facebook. (Am patit.)

| nobody93 a răspuns:

Acea persoana te-a blocat pe chat. S-a dovedit ca nu este o eraore facebook. Si pur si simplu perosana te-a blocat 'Chat Ban' sau o alta problema comuna pentru acest tip de eroare e ca robotul facebook a considerta ca mesajele tale sunt spam/unwelcome, si te blocheaza temporar. Daca crezi ca atunci cand vobeai cu acea persoana scriai o fraza in 20 randuri, ai toate sansele sa fi spamat chatu. Bafta.