| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu laptopul nu am sunet pe diferite site-uri precum youtube si nici la messenger desi muzica din winamp se aude foarte bine, vreau sa va spun ca m-am uitat peste tot prin setari sunet si toate sunt bifate corect si totusi nu se aud videoclipurile de pe youtube. Ma puteti ajuta cu un sfat?

Răspuns Câştigător
| Ionela_1540 a răspuns:

Vezi la setari sunet,(cat de tare este sonorul), si vezi daca casutele nu sunt bifate la "Mute all"! Daca sunt bifate apasa acolo pe "Mute all"! Daca casutele nu mai sunt bifate,(nici una), o sa-ti mearga sonorul! Acolo pe youtube, la orce melodie sau unde ai fi pe youtube, vezi cati arata acolo timpul(ce urmaresti tu), ai acolo langa timp(dreapta sau stanga) un fel de bara. o misti spre dreapta ta cu mausul(mausul nu stiu cum se scrie corect),(dar ti apasat pe acea bara ca s-o misti! Sau daca ai boxe, uita-te sa vezi pornite. Daca nu sunt pornite apesi acolo la butonul, unde are deasupra un cerculet si o liniuta mica. Daca nu sti care e butonul, intreaba pe cineva care stie. Te pup! Funda?