| euqinom a întrebat:

Am o problema cu telefonul Samsung S6 Edge: nu se mai deschide nici cand e la incarcat, apare doar pe ecran logo-ul cu Samsung doar nu cu Samsung S6 Edge, si e si led-ul albastru care palpaie incontinuu. Nu vrea sa deschida telefonul, este si incarcat telefonul, ce ar trebui sa fac? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Încearcă să dai Factory reset = revenire la setările din fabrică!
Apasă în același timp pe butoanele power și home, cam 10 secunde după care apare un ecran de dialog. Cu ajutorul butoanelor de volum dai pe factory reset, apeși pe power și incepe procesul de revenire la setarile din fabrică. Durează cam 10 minute!
Succes!
happy