| anonim_4396 a întrebat:

De vreo lună am o problemă foarte gravă la Samsung-ul meu: când încerc să-l aprind îmi apare semnul bateriei cu un termometru si un semn al exclamării pe ecran. Acesta pâlpâie si telefonul nu se deschide.
Prin multe încercări reusesc să-l fac să booteze si să se deschidă.
Avertizarea a apărut nu din cauza faptului că am instalat vreun program, pur si simplu într-o noapte a început să cânte ca prostul un sunet de avertizare, nu avea niciun program care să ruleze, nu am reusit să opresc sunetul decât prin scoaterea bateriei. De dimineată telefonul nu a mai pornit normal.

...crying(

1 răspuns:
| Elena_Bratu_1998 a răspuns:

Poate ai instalat un program virusat