| akropos1995 a întrebat:

Buna, am o problema de ieri seara..Nu ma mai pot uita la filme, seriale, etc..Imi da eroarea asta sus cand dau play.
Deci se incarca filmul dar degaba, zice asa.

HLS.js error: netwoorkError - fatal: true - manifestLoadError

Va rog cine stie cum sa razolv, va rog frumos dau funda ce vreti voi nu mai stiu ce sa fac!

11 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da' n-ai decât un browser?

| LPCTSTR a răspuns:

Si eu primeam eroarea asta ieri, n-ai ce-i face, problema este la servere.

| akropos1995 explică (pentru Catrice):

Am chrome, mozzila, opera. pe toate aceiasi eroare... si pe diferite site-uri de filme sau seriale la fel. offf

| Catrice a răspuns (pentru akropos1995):

Cauta unele cu player diferit fata de celelalte.

| akropos1995 explică (pentru LPCTSTR):

Si pe mozzila, opera, chrome... aceiasi eroare. plus ca intru pe diferite site`uri de filme si seriale si aceiasi eroare... ce ciuda imi este jur. tu ce ai facut? ai asteptat doar? la mine de aseara de pe la 12 noaptea nu mai merge

| akropos1995 explică (pentru Catrice):

Exact ca inainte. cu diferite playere. se poate sa fie de la laptop? sau de la netu meu ceva?

| LPCTSTR a răspuns (pentru akropos1995):

Atepti, problema este la serverele "netu", din cate stiu, este singurul care a mai ramas in picioare, pacat de openload

| JicaContra a răspuns:

Incearca pe Netflix, sunt sigur ca acolo merge big grin

| akropos1995 explică (pentru JicaContra):

Nu am cont... sad

| akropos1995 explică (pentru LPCTSTR):

Credeam ca e ceva de la laptop sau netu meu... o sa astept dar na parerea mea e ca ar fi trebuit sa isi revina de ieri de la 12 seara... apropo la tine merge sa te uiti la filme, sau seriale ceva acum? Banuiesc ca da

| LPCTSTR a răspuns (pentru akropos1995):

Nup, inca face asa.