| Palorma a întrebat:

Am o problemă legata cu contul de Facebook. Când intru pe el imi cere parola. Pun parola dar nu se intampla nimic, iar cand imi trimite codul pentru a schimba parola, ..nu l primesc. ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| asmodeus10 a răspuns:

Asa am patit si eu o data sau de doua ori, de obicei codul e trimis pe email dar daca nu merge incearca sa intri mai tarziu, sigur e o problema de la facebookde genu ca iar schimba ceva inutil pe acolo si blocheaza toate conturile pentru o perioada scurta de timp.