| Mirunaraeschi a întrebat:

De ce atunci când vreau să mă conectez pe Instagram îmi apare eroare, a aparut o problemă cu cererea ta?
Cu alt cont merge perfect, nu inteleg de ce, am reinstalat aplicația, am resetat telefonul, am încercat să mă conectez si de pe alt telefon si tot nu merge.
Cand am facut contul, m-am înscris cu numărul de telefon ..pe care nu îl mai am dar am si adresa de email pe care primesc mesajul cand dau sa resetez parola dar tot nu merge.
Am incercat sa ma conectez de pe Facebook pentru că e asociat dar îmi cere codul pe care îl trimite pe număr.
Ce spuneti ..Imi mai recuperez contul?

1 răspuns:
| Caricaturistafaralimite a răspuns:

E posibil sa nu mai recuperezi