| Iuliana1010 a întrebat:

Buna!
Am o problema. Ma aderesez in special celor care au iPhone.
In fiecare zi (cam de 5-6 ori)îmi cere parola de pe iCloud și mereu o pun și nu se conecteaza, însă atunci când intru pe net sau pe laptop merge...
in plus nu pot sa mai instalez nimic, nu sunt anunțată când primesc mesaje și trebuie sa verific eu dacă am primit și după ce ies din aplicație se șterge mesajul, nici nu am actualizarea cea noua dar am încercat sa o instalez și nu merge.
Cum pot sa repar aceasta problema? Va rog, ajutați-ma.
Funda!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu-ti recunoaste numele /parola de iCloud de pe telefon, atunci telefonul a fost registrat pe numele altei persoane si probabil a fost furata.
Daca totusi l-ai cumparat tu si ai actele de cumparare, atunci apeleaza la reprezentanta Apple pentru solutionare!

| Dorin93 a răspuns:

Vezi ca ai postat aceeasi intrebare de doua ori. Ar fi bine sa o stergi pe cealalta happy

| gelu1970 a răspuns:

Restaureaza setarile telefonului. cele predeterminate. aceasta optiune nu iti sterge nimic din telefon.