| gardianuf a întrebat:

Am primit un iphone 4 de la o ruda pe gratis, problema mea este ca nu pot descarca nimic deoarece imi cere o parola de la icloud si ruda mea a uitat parola..., ce sa fac pentru a descarca ceva funda!

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Daca ruda isi mai aminteste mailul prin care s-a inregistrat pe icloud, nu ar trebui sa fie o problema a recuperarii parolii.

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Pana nu faci rost de parola de la contul de icloud nu poţi să descarci nimic!

| yocata a răspuns:

Reseteaza telefonul la "Setarile din Fabrica"

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns (pentru yocata):

Fără parola de la icloud nu poţi să faci aşa ceva. Te rog eu frumos dacă nu cunoşti nu mai posta.