| Madalina_Todea_1993 a întrebat:

Am o tableta Seriuox Surya Fun 10 inch si nu imi mai recunoaste modemul usb de la rcs rds. ieri mergea foarte bine, dar acum cand il conectez prin cablul OTG nu se aprinde ledul verde de la modem si nici nu imi arata tableta ca am modemul conectat. am bagat modemul la pc si functioneaza.am bagat si un memory stick la tableta si se conecteaza si el. am dat si un hard reset tabletei si tot nu merge. help please sad

1 răspuns:
| Racolatorul a răspuns:

Undeva are loc un intrerupere, mai exact intre cablu si modem. Daca tot nu te ajuta, este posibil ca softul tabletei sa isi fii facut cateva update-uri care in final iti sisteaza conectarea cu modem-ul.