| Anonymous569 a întrebat:

am o tableta Vonino OTIS OS...iar intr-o zi i-am scos touchuscreen-ul(am vrut sa vad ce are prin ea)... dupa l-am bagat la loc...dar cand sa o deschid a aparu ecranul alb cu niste linii mici de sus pana jos...dar nu a aparut din prima alb, prima data asa un pic alb, asa ca i-am dat restart, iar dupa ce s-a deschis mai alb, dupa i-am dat iar restar si cand am deschis-o alba complet...credeti ca s-a stricat display-ul? Nu pot sa umblu pe ea...dar cand dau bara de sus in jos se vede un pic bara.
Va rog ajutatima...

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Te-a mancat in dos sa umbli la ea.S-a dus display-ul.Service scrie pe ea.