| Miu_Anamaria_1996 a întrebat:

Am pe calculator niste poze editate si originalul nu il mai am. As vrea un program care sa imi faca poza editata exact cum era poza originala, adica sa imi anuleze tot ce am editat eu in poza. Multumesc pentru ajutor!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Nu există un astfel de program. Ai putea eventual să încerci să recuperezi originalul pozei de pe cardul aparatului foto (telefonului mobil) cu un program tip Recuva, cu condiția să nu mai fi făcut multe poze după ștergerea originalelor.