| Adamrebecca a întrebat:

.Am pierdut numarul de telefon pe care aveam facut contul de yahoo mail si nu mai pot primi cheia de cont pe care mi-o cere la autentificare pe mail..Nu am nici optiunea sa intru cu parola. Cum pot recupera contul? E urgent sa intru pe el!

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cu o adresa de mail alternativa. Daca a fost trecuta pe cont, poate fi folosita pentru recuperarea acelui mail la care nu mai ai acces.

| Adamrebecca explică (pentru dannyel86):

Nu am avut nici numar nici email alternativ. abia acum am descomerit ca se poate astasad

| Clorox a răspuns:

Yahoo este dezactivat, nu mai este valabil deci prin urmare nu-l poti accesa.

| dannyel86 a răspuns (pentru Adamrebecca):

Iti faci un cont nou si il asiguri cu toate formele necesare. Ai putea contacta Yahoo pentru deblocare, dar tare ma tem ca ramai fara rezolvare clara. Incercarea moarte n-are!