| razvi99 a întrebat:

Buna am si eu niste intrebari despre concursul de informatica infomatrix,stiu ca are mai multe sectiuni,ma intereseaza partea de programare,daca de exemplu eu vreau sa particip la aceasta sectiune,cu ce pot participa? un program, un joc video(2d),si na ce as mai putea face? cel mai bun si mai rapid raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti participa cu orice necesita programare,dar sa respecte cerintele, daca zice java, java, daca zice altceva, sa respecte acel PROGRAM, asta e singura cerinta!