| DaWTF a întrebat:

Particip la un concurs international, infomatrix( concurs cu 48 de tari si tinut la Bucuresti), si nu stiu cam cat as putea cere sa stau acasa ca sa lucrez pentru el. Cam cat se da? Doua saptamani ca la olimpiada nationala? Multumesc.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Deja ai vacanta de 10 zile. Dacă crezi că ai șanse la podium, o săptămână ar fi ok. Mai mult n-ai ce face acasa. Te mai vezi cu profu de info sa te mai consilieze, nu?

| DaWTF explică (pentru sierra1):

Salut, scuze de intarziere, dar nu prea am mai intrat. Faza e ca el nu prea stie despre ce e vorba, nici macar limbajul nu.l cunoaste, asa ca sunt pe cont propriu. Coordonatorul meu este tatal meu care ma mai sfatuieste, dar doar la partea de UI/UX