| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

am si eu o intrebare, as dori sa pun si eu o melodie de la EL NINO, pe canal, dar mereu primesc copyright, dar eu asta nu inteleg, cum alti youtuberi pot sa pun ce muzica doresc ei, si nu vorbesc de cei cu 1M, sunt cu 10k sau 200k care fac chestia asta.

1 răspuns:
| GeorgeBerbec a răspuns:

Ori vorbesc cu autorul si le da dreptul, ori pune in descriere muzica si canalul. Ori au contract sau au ceva dezactivat gen generarea de bani din anunturi din Youtube.