| TheQuaestor a întrebat:

Am si eu o intrebare

Mereu cand incerc sa upload-ez un videoclip sau orice pe YouTube primesc Copyright - Matched Third Party Content. Exista vreo solutie prin care as putea sa scap de Copyright? Am incercat chestia cu :

"Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use."

- dar nu merge.
As dori un raspuns destul de elaborat, si daca nu pot scapa de ea, ma afecteaza?

Va rog sa am scuzati ca am postat intrebarea la aceasta categorie dar am nevoie de ajutor cat mai rapid posibil.
Multumesc anticipat. :-)

1 răspuns:
| Alynush98 a răspuns:

Incearca sa alegi acolo cand cere licenta in loc de alta licenta pe cea standard youtube. daca nu mrg lasa-mi o adresa cv de contact.