| Petrus_Emanuel-Mihai_1988 a întrebat:

Am si eu o problema legata la PC-ul in legatura cu DISPLAY NVIDIA GEFORCE KENEL NOT RESPONDING....imi apar niste purici pe ecran ce trebuie sa fac mai exact ca sa scap de acei purici fara ca sa restartez computerul?

1 răspuns:
| AdmiNuL a răspuns:

Salut! Daca restartezi computerul dispar? Daca da, atunci este o eroare a driverului placii video/a windowsului. Daca nu, atunci este monitorul. Are pixeli morti. Daca este monitorul, du-te la un service cu monitorul. Bafta!