| kriss_1841 a întrebat:

am un blackberyy curve cumparat recent si de cateva zile imi face cateva probleme... cand incerc sa sterg o poza nu ma lasa. imi spune ca poza sa sers dar de fapt ea nu este stearsa. iar a 2-a oara cand incerc sa o sterg imi spune :,, the selected file is read only.are you sure you wish to delete the file?" iar cand dau sa o sterg iarasi nu se sterge poza ramane tot acolo, tin sa mentionez ca doar la cele care nu sunt pe card imi fac figuri. va rog sa imi spuneti cum as putea sa sterg pozele! sau macar ce are de nu merg sterse. va multumesc FUNDA celui mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| driuasnua a răspuns:

Am trecut si eu prin asa ceva, si am rezolvat-o cu ajutorul usb-ului. Adica, pune-ti fisierele de pe telefon in calculator si incearca sa le stergi acolo. Am avut aceeasi problema, si sa nu mai spun ca mi se multiplicau pozele de 39732897 de ori. Bafta!

| Adyy5 a răspuns:

Blackberyy *€urve* =]