| bogdanp a întrebat:

De cateva zile mi-au aparut in :C niste foldere gen b2ee3888e3c50b1d7b3e8b pe care nu le pot sterge. Le-am tot scanat si nu imi apare cum ca ar fi virusi insa cand incerc sa le sterg imi scrie:Cannot delete clwireg:Acces is denied.
Make sure the disk is not full or write protected and that the file is not curently on use. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Wihaela a răspuns:

Restartezi calculatorul si iti bagi ce pr vrei. daca nu merge, imi dai id tau si daca ai teamu` e f simplu.happy te ajut eu.