| япончик a întrebat:

Buna, am un HP elitebook 8470p s-a stricat hard discul, de pe ce site imi pot comanda un al hard disk, si sa nu coaste muld, dati-mi o adresa vo rog, dau funda mersi.
hko

Răspuns Câştigător
| Måryán363 a răspuns:

Da,eventual te uiti pe Youtube la niste clipuri

5 răspunsuri:
| Midas a răspuns:

Incearca pe eMag, sunt reduceri.

| Midas a răspuns:

Incearca pe eMag, sunt reduceri de Craciun.

Bula
| Bula a răspuns:

In 2/3 din cazuri hard disk-ul nu este defect fizic, doar se incurca datele pe el.
In aceste cazuri s poate repara sau se poate copia continutul pe un alt hard disk, care va putea functiona la fel ca inainte.

Apeleaza la un service, ei iti vor diagnostica problema, iar la nevoie vei putea folosi si garantia service-ului.

| Måryán363 a răspuns:

Mai bine alegi un SSD pentru ca ofeta un plus de performanta https://www.pcgarage.ro/ssd/a-data/su700-120gb-sata-iii-25-inch/ ti-l recomand pe acesta la un pret accesibil. Primesc Funda? Multumesc anticipat,

| япончик explică (pentru Måryán363):

El vine in locul unde se pune gard diskul?