| япончик a întrebat:

Buna, ajutati-ma va rog sa inteleg treaba cum pot sa aleg un ssd bun, sau foarte bun pentru notebokul meu HP elitebook 8470p, sepotriveste acest ssd https://www.ebay.it/......2156410734
sau dati-mi va rog alta idee mai bune, nu traesc in Romania de asta de pe ebay

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

SSD-urile pentru laptopuri indiferent de ce marime sunt trebuie sa fie de 2, 5 adica asta sa urmaresti cand vrei sa cumperi un ssd sau hdd pentru laptop, deci asta ales de tine se potriveste! Bafta!