| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Asus x540s. i-am bagat windows 10 (altceva nu accepa) si se restarteaza la un interval de timp( nu am un interval exact pentru ca se intampla si la 30 min si la o ora si ceva...) ce poate sa fie?

3 răspunsuri:
| vladutzu09 a răspuns:

Se restarteaza instant sau iti da un mesaj la inceput?

| vladutzu09 a răspuns:

Daca se restarteaza instant incearca ghidul acesta https://www.youtube.com/watch?v=6S8bLMfH4Gs...
Si eu am avut aceeasi problema dar era sursa de vina (incercam programe de stresare si pe procesor si hard disk si tot si pc-ul se restarta la jocuri random :)))) ce sa faci daca iti upgradezi pc-ul si nu cumperi si o sursa mai buna pff

| Booobooo941 a răspuns (pentru vladutzu09):

Instant