| AlexandraaGeo25 a întrebat:

Am un laptop Asus x540s şi vreau drivere pentru windows 7. Am căutat pe internet şi găsesc rezultate doar pentru windows 10. Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pentru ca doar pentru win 10 are...

| Delocimportant a răspuns:

Din cate stiu, cand instalezi win 7, se instaleaza implicit si driverele de baza. Daca ai placa de sunet/ video dedicata, doar atunci ai nevoie de driver.

| AlinelAlecu a răspuns:

Descarca driver booster.El iti scaneaza driverele laptopului si iti updateaza driverele daca e nevoie. Incearca-l!