| ALEXANDRA a întrebat:

Am un laptop emachines E525. E cam vechi, il am de 4 ani si dintr-o data se tot stinge. Il aprind si intr-o jumatate de ora e stins. A mai facut odata asa si a trecut, acum a inceput iar si e mai rau, fiindca se stinge mult mai repede. Imi puteti spune va rog ce are si ce trebuie sa fac ca sa nu se mai stinga?

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Da-ne mai multe detalii! Se inchide cand rulezi anumite aplicatii? Se descarca? Poate se supraincalzeste! In cazul asta recomandam un cooler!

| Louuder98 a răspuns:

Posibil nu mai tine bateria, sau nu se mai face conexiunea cum trebuie la unele componente. Ar trebui sa il duci la reparat.

| alex9911896 a răspuns:

1.curatal cu aspiratorul! 2. ia-ti kuler de la Orange e cam intre 20-70 de euro si o am si nu mai mi se stinge dal iil curat regulat! 3.cand l-ai curatat ultima data?big grin