| anonim_4396 a întrebat:

am un laptop emachines e525. ce credeti este bun de ceva:
rasp cel mai bun prim fundita

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Nu numele laptop-ului este important ci ce procesor si de cat, placavideo, placa de net, cati rami, de cat are hardul.
Am cautat eu pe internet pentru tine cateceva despre laptop si sa iti zic ce are in el si iti voi zice mai jos daca este chiar bunicel.
Laptopul este Acer (de la firma asta am si eu laptopul)
De pe 3 site-uri m-am informat si am vazut ca are procesor
Intel Celeron M, Frecventa procesor: 2. 2 GHz(e cam slabut pentru ca nu este cel putin dual core)
Capacitate memorie()RAM): 3 GB suporta chiar si 4GB
ecran: 15. 6"
Placa video integrata(asta e partea nasoala, daca este inegrata atunci roaga-te sa nu cumva sa se duca placa video).
Hard-Disc 250GB e bunicel pentru internet, jocuri mai mici de genul San Andreas, Need for speed carbon, pentru messenger e bun. E bunicelwinking

4 răspunsuri:
| Toxic a răspuns:

Procesor: Intel Celeron M
Model procesor: 900
Viteza procesor(MHz): 2200
Cache procesor(Kb): 1024 Level 2
FSB procesor (MHz): 800
Capacitate memorie: 3072 MB
Informatii memorie: 1x1024 si 1x2048
Tip memorie: DDR2 667MHz/PC2-5300
Capacitate HDD: 250 GB
Interfata/Tip HDD: SATA
Viteza HDD: 5400 RPM
Unitate optica: DVD Writer (Citeste si Scrie DVD&CD)
Diagonala: 15. 6"
Rezolutie maxima: 1280x800 (WXGA/16:10)
Tip display: Acer CrystalBrite
Placa video: Integrata
Intel Graphics Media Accelerator X4500
Memorie video(MB): Partajata
Camera Web: 0. 3 MegaPixeli
Porturi aditionale: Card Reader
Baterie: Lithium-Ion 6cell
Destul de bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu un astfel de laptop si sincer as schimba pe unul mai de doamne ajuta, pentru net, jocuri nu sofisticate, muzica, filme se descurca onorabil, insa are si - destule.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Al am de un an merge super

| Anka58 a răspuns:

Buna! Cred ca este bun pentru ca am vazut la o ruda de-a measi il lauda deci cred ca-i bunwinking