| yustme a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy a5 și când ecranul e blocat dar aprins în coltul din dreapta îmi apar niște ochi de bufnita. oare de ce? am activat oare ceva? mă poate ajuta cineva.doar vreau sa știu de apar.mersi

Răspuns Câştigător
| HeadGeneral a răspuns:

Buna,intra in setari la afisaj si vezi acolo economisire ecran sau ceva de genu trebuie sa fie off sau dezactivat!

1 răspuns:
| yustme explică (pentru HeadGeneral):

Buna. Sa știi că mi-a dispărut. Nu era de acolo dar nu știu ce am făcut... Am butonat prin setări și dispărut. Mersi oricum