| ştrumf_8528 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Mini(sistem Android). cum pot face ca in Jurnale sa nu mai apara si la cine am trimis/de la cine am primit mesaj? vreau sa apara doar apelurile.toate apelurile.pentru ca imi arata acolo: Vizualizare dupa: apeluri primite/apeluri efectuate/apeluri pierdute/mesaje primite/mesaje trimise... dar nu este nici unul in care sa imi arate doar apelurile primite, efectuate si pierdute(toate apelurile), nu doar un fel de apeluri. Dau fundita. 8-)

2 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Simplu (am acelasi tel) dai pe icoana verde din stanga de jos si dai la jurnale si iti apar toate alea(adica mesaje, apeluri )

| ştrumf_8528 explică:

Nu ai inteles. sigh Nu vreau sa apara si mesajele.