| paulasirbu a întrebat:

as avea mare nevoie de ajutor: sunt in grecia si vreau sa instalez un test drive pentru scoala de soferi in limba greaca, am gasit testul dar nu inteleg imi spune sa il instalez cu winzip dar asta nu il am instalat am inteles ca nu e gratis sa il instalezi, eu am winrar am instalat cu asta dar nu pot sa deschid testele imi apar numai imagini, daca poate cineva sa ma ajute,,, multumesc mult

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Descarca si instaleaza winzip chiar daca e versiune trial. Iti faci treaba cu el. Succes!

| zeusbt a răspuns:

S-au poti incerca cu winrar.
http://scoaladesoferibotosani.ro/