| anonim_4396 a întrebat:

Hei, imi puteti spune si mie cum pot descarca fonturi? Le descarc dar se deschid cu Winzipstraight face. Cu ce alt program le-as putea deschide? Trebuie instalat altceva? Cum se foloseste, mai exact?

5 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Pai daca sunt arhiva, extragi arhiva si dupa, te duci in C sau unde ai windows-ul si in folderul windows ai alt folder fonts, il deschizi si copii in el font-ul pe care l-ai extras din arhiva(dar fara folder, doar font-ul). Si dupa in lista de font-uri o sa-l ai si pe cel pe care l-ai copiat tu, simplu nu? Daca nu reusesti revino cu un mesaj la privat sau aici.

Răspuns utilizator avertizat
| alecs94 a răspuns:

Mai intai trebuie dezarhivate cu winrar si apoi le copii la windows la fonts. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci le iei intri in windows te duci la fonts si il copiezi acolo

| euuuuuuuuuuuu a răspuns:

Lasa si mie rasp l intr mea te rog:* dau funda