| AlexAnonim2001 a întrebat:

As avea o intrebare... Am un laptop PackardBell EasyNote ENTF71BM si pe windows 8.1 si pe windows 10 nu functioneaza touchpad-ul si cu driverul instalat si si fara. Dar toata faza e ca pe Windows 7 si pe 8 functioneaza perfect, fara nici un driver. Am fost si la service, si mi.au zis ca functioneaza... Laptopul e inca in garantie, si cand l.am dus au zis ca nu e o defectiune de la ei, e o problema de la soft. Ce as putea face? Dau fanda!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Windows 8.1 si 10, cu care n-a functionat, au fost cu licenta?
Daca da, atunci adreseaza-te centrului de suport de la Microsoft.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa il repare cei de unde l-ai cumparat. E in garantie.

| alexdonisa a răspuns:

Putea ii sticat dul la reparat